Süt Dişi Çürüğü Tedavisi

Çocukların ağız ve diş gelişiminde süt diş çürüğü kontrolü çok önemli bir yer edinmektedir. Süt dişler her ne kadar geçici dişler olsalar da düşecekleri süreye kadar ağızda kalmaları gerekir. Bu nedenle uzman pedodontist hekimlerimize düzenli olarak çene yapısı kontrolü ve süt diş çıkarma için başvurmalısınız. Zamanında kontrol edilmeyen süt dişi yanlış yönde çıkabilir, çekilecek noktaya gelen çürükler oluşabilir. Kliğimizde oluşan bu çürüklerin tedavilerini zamanında ve doğru tedavi yöntemleri ile yapabiliriz. Çocuk diş doktoru İstanbul kliniğimizde çocuklarınız için dijital (acısız) anestezi, genel anestezi ile ücretsiz röntgen, süt diş tedavisi, süt diş çıkarma, süt dişi çürüğü tedavisi ve süt diş çekimi hizmetlerini veriyoruz.

Diş Çürüğü Tedavisi İçin Randevu Alın

çocuk diş doktoru İstanbul pedodontist

“Çocuklarınızın dişleri uzman bir çocuk doktoru tarafından tedavi edilmez ise ileride ciddi sorunlar yaşamanıza yol açabilir.”

Süt Dişleri Pendodontist İle Tedavi Edilmeli!

Çocukların diş yapıları sürekli gelişim gösterdikleri için yetişkinlere göre çok farklıdır. Kliniğimizdeki uzman pendodontist hekimlerimiz, çocuk çene ve diş yapıları konusundaki tecrübeleriyle oluşabilecek tüm sorunlara en doğru tedavi yöntemleri ile çözümler üretirler. Çocukların ilk muayenesinin yapıldığı 6.aydan itibaren, uzman çocuk diş hekimi ekibimiz ile birlikte 13 yaşına kadar süt diş tedavisi, dolgu, çekim ve protez tedavilerini en doğru şekilde yaparak, ileride kalıcı dişlerde yaşanabilecek sorunları en aza indiririz. Süt dişlerini kontrol altında tutarak herhangi bir çarpık diş oluşmasını engelleriz.

6. Aydan İtibaren Çocuk Diş Bakımı Önemi

Çocuk diş kliniği ile süt diş tedavisi, süt diş çekimi ve dolgu tedavilerini uygularız. Fakat 6.aydan itibaren diş bakımı oldukça önemlidir. Süt dişi tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

• Çocuğunuzun diş bakımı ve gelişimi için düzenli kontrol çok önemlidir.
Süt diş kontrolleri düzenli yapılmadığında, çarpık diş çıkmasına neden olur.
• Çürüyen ve çekilen süt dişlerin yerlerini uzman pedodontistler sayesinde koruyabilirsiniz.

Doktorlardan korkan oğlum Çocuk Diş Doktoru İstanbul sayesinde korkusunu yendi, artık randevularımıza neşeyle geliyoruz.

İlayda B.

Torunum için en iyi diş doktorunu bulduğumu söyleyebilirim. Ailemizin en değerli varlığının diş sağlığı konusunda artık içimiz rahat.

Meryem S.

Kadıköy’e taşındıktan sonra kızım için uygun bir çocuk diş doktoru bulamayacağım için endişeliydim. Çocuk Diş Doktoru İstanbul’un uzman ekibiyle tanıştıktan sonra tüm endişelerimim yersiz olduğunu gördüm. Tüm ekibe teşekkür ederim.

Mert K.