Hakkımızda Çocuk Diş Hekimi İle En Doğru Tedavi

Çocuk Diş Doktoru İstanbul kuruluşu ile birlikte tüm çocuklar için en doğru tedavi yöntemlerini en sorunsuz şekilde uygulamayı amaçlamıştır. Bu bağlamda alanında uzman olan pedodontistler ile anlaşarak çocukların gelişim sürecinde karşılaşabilecekleri tüm diş sorunları için tedavi yöntemlerini uygulayabiliyoruz. Tecrübeli ve uzman çocuk diş hekimi ekibimiz ile çocukların karşılaşabileceği süt diş sorunları, çürükler, travmaya bağlı diş kırıkları, çürük önleyici koruyucu tedaviler ve gelişim sürecinde çarpıklaşan dişlere dil teli tedavisi olmak üzere pek çok farklı alanda çocuklar ağız sağlığı için hizmet veriyoruz.

Çocuğunuza En Uygun Tedaviyi Belirlemek İçin Bize Ulaşın

Tecrübeli ve uzman çocuk diş hekimi ekibimiz size en iyi hizmet sunmaya hazır. Çocuklarınızı hayata hazırlarken onlara sağlıklı dişler ve mutlu gülüşler de sunabilmeniz için sizi kliniğimize bekliyoruz. Size en uygun randevu zamanını belirlemek için bize aşağıdaki formu doldurarak ya da telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Çocuk Diş Doktoru İstanbul Ailesi Sizlere ve çocuklarınıza en iyi pedodonti hizmetlerini sunmak için buradayız

0216 706 41 82

bilgi@cocukdisdoktoruistanbul.com

UZMAN KADROMUZ

çocuk diş doktoru İstanbul Hekimimiz
Dt. Volkan Yakut Diş Hekimi
çocuk diş doktoru İstanbul Hekimimiz
Dt. Esma Özlem Aydın Diş Hekimi
çocuk diş doktoru İstanbul pedodontist
Dt. Hakan Yakut Diş Hekimi
çocuk diş doktoru İstanbul Hekimimiz
Dt. Hamiyet Geçkin Diş Hekimi
çocuk diş doktoru İstanbul Hekimimiz
Neslihan Boğaz Klinik Koordinatörü
Ebru Polat Banko Görevlisi
çocuk diş doktoru İstanbul Hekimimiz
Eda Yılmaz Asistan
çocuk diş doktoru İstanbul Hekimimiz
Jinda Örkmez Asistan
Yeter Özgül Asistan
çocuk diş doktoru İstanbul Hekimimiz

Çarpık Dişler İçin Diş Teli Tedavisi

Çocukların gelişim sürecinde en çok karşılaşabileceği sorunlardan bir tanesi olan çarpık diş problemi ilerleyen yaşlarda diş kaybına neden olabilir. Bu nedenle çocuklarınızın diş gelişim kontrollerini uzmanlarımıza yaptırmalısınız. Uzman çocuk diş hekimi ekibimizin yapacağı kontrollerin ardından dişlerde çarpıklık tespit ettiğimizde hemen ortodontik müdahale yaparak diş teli tedavisi ile dişlerin yapısının düzelmesini sağlayabiliriz. Dişlerin yapısının düzelmesi ile birlikte ilerleyen yaşlarda yaşanabilecek diş kaybının da önüne geçeriz.

Dişlerin Korunması İçin: Süt Diş Tedavisi

Çocuk diş tedavisi süreçlerinden en önemlisi dişlerin ilk çıktığı dönemdir. İlk çıkan süt dişlerin doğru ve tam şekilde çıkması çıkan dişlerin kullanıldığı süre içindeki sağlığı çok önemlidir. Uzman doktorlarımız ile süt dişi çürüklere karşı korumak için koruyucu tedavi ve oluşan çürükler için dolgu tedavisi yaparak dişlerin sağlığını koruyabiliriz.
Çekilmesi gereken süt dişlerini en uygun şekilde çekerek yer tutucu tedavisi ile yeni çıkacak dişler için boşlukları koruyabiliriz.

Doktorlardan korkan oğlum Çocuk Diş Doktoru İstanbul sayesinde korkusunu yendi, artık randevularımıza neşeyle geliyoruz.

İlayda B.

Torunum için en iyi diş doktorunu bulduğumu söyleyebilirim. Ailemizin en değerli varlığının diş sağlığı konusunda artık içimiz rahat.

Meryem S.

İstanbul’a taşındıktan sonra kızım için uygun bir çocuk diş doktoru bulamayacağım için endişeliydim. Çocuk Diş Doktoru İstanbul’un uzman ekibiyle tanıştıktan sonra tüm endişelerimim yersiz olduğunu gördüm. Tüm ekibe teşekkür ederim.

Mert K.