Çocuk Diş Teli

Çocukların gelişim süreçlerinde en çok karşılaştıkları problemlerden birisi olan çarpık diş problemi eğer zamanında çözülmez ise diş kaybına kadar ilerleyebiliyor. Bu nedenle dişlerde bu sorunun tespit edildiği andan itibaren hemen ortodontik müdahale ile diş teli tedavisine geçiyoruz. Çocuk diş doktoru İstanbul olarak uzman pedodontist ekibimiz ile diş teli tedavisini sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz. Diş eğrilikleri, diş çarpıklıkları, diş aralarının açık olması gibi dişlerde yaşanabilecek tüm konum bozukluklarını diş teli tedavisi ile gideriyoruz. Uyguladığımız tedaviyi hayat akışında herhangi bir sorun oluşturmayan görünmez diş teli ile de yapabiliyoruz.

çocuk diş doktoru İstanbul operasyon odası

Diş Teli Tedavisi İçin Randevu Alın

çocuk diş doktoru İstanbul Hekimimiz

“Çocuklarınızın dişleri uzman bir çocuk doktoru tarafından tedavi edilmez ise ileride ciddi sorunlar yaşamanıza yol açabilir.”

Çocuk Diş Düzeltme

Çocuk diş tedavisi sürecinde çarpık diş düzeltme için hiç takıldığı belli olmayan görünmez diş teli uygulaması yapıyoruz. Muayene sonrası sunacağımız çocuk diş teli fiyatları ile yaptırdığımız tedavinin avantajları ise;

• Teli dişlerin iç bölümüne takarak tel takılmamış gibi görünmesini sağlarız.
Şeffaf plak kullanarak dişleri telsiz olarak düzeltiriz.
Şeffaf braket kullanarak dişlerin ön tarafında oluşabilecek kötü görüntüsünü engelleriz.

Pedodontist İle Diş Teli Tedavisi

Kliniğimiz sizler için en uygun tedavi ve muayene yöntemlerini uygulayan uzman pedodontist ekibini bir araya getirmiştir. Çocuklarınız için en uygun ortamı hazırlayan uzmanlarımız diş tedavisi sırasında çocuklara oyun alanları oluşturarak korkularını ortadan kaldırır. Uzman ekibimiz ile çocuklarınıza önleyici ve koruyucu tedaviler uygularken aynı zamanda gelişim sırasında çene ve diş yapısının gelişimini de takip ederiz. Bazı durumlarda erken çürüyen süt dişlerinin dolgu ve çekim işlemlerini yaparız. Gelişim sürecinde oluşabilecek çarpık diş problemini gidermek için diş teli tedavisi uygularız ve dişlerin konumunu düzelterek diş kaybını önleriz.

Sizleri de diş teli tedavisi uygulaması konusunda uzman ve tecrübeli çocuk diş hekimi ekibimiz ile kliniğimize bekliyoruz.

Doktorlardan korkan oğlum Çocuk Diş Doktoru İstanbul sayesinde korkusunu yendi, artık randevularımıza neşeyle geliyoruz.

İlayda B.

Torunum için en iyi diş doktorunu bulduğumu söyleyebilirim. Ailemizin en değerli varlığının diş sağlığı konusunda artık içimiz rahat.

Meryem S.

Kadıköy’e taşındıktan sonra kızım için uygun bir çocuk diş doktoru bulamayacağım için endişeliydim. Çocuk Diş Doktoru İstanbul’un uzman ekibiyle tanıştıktan sonra tüm endişelerimim yersiz olduğunu gördüm. Tüm ekibe teşekkür ederim.

Mert K.